100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam3581Nie polecam1

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Praca szuka człowieka! 0

Praca szuka człowieka!

W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy osoby, która pomoże nam w prowadzeniu sklepu internetowego i dołączy do naszej załogi.

Przewidywany zakres obowiązków:
- dodawanie nowych produktów do sklepu (tworzenie opisów, tłumaczenie z języka angielskiego, tworzenie od podstaw)
- pomoc w prowadzeniu bloga
- testowanie nowych produktów
- pomoc techniczna

Wymagane umiejętności:
- znajomość tematów związanych z Arduino, mikrokontrolerami, sprzęt typu "inteligentny dom" itp.
- podstawy HTML

Dodatkowe atuty:
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu bloga związanego z elektroniką

Miejsce pracy:
- praca zdalna lub na miejscu w siedzibie firmy

Warunki zatrudnienia:
- umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące)

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt - chętnie rozwiejemy wszelakie wątpliwości.

CV prosimy przesyłać na elty@elty.pl do 15.08.2021r.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Elty Sp. z o.o.
z siedzibą w Zabrzeg przy ul. Miliardowickiej 17a adres e-mail:
elty@elty.pl. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia
rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych
ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy
w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia
udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski
Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji
na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od
zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu
otrzymania od Ciebie aplikacj.W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod
adresem e-mail elty@elty.pl. Cofnięcie zgody
pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego
dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich
kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia
przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz
przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś
zgodę) do innego administratora danych.Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony
Danych Osobowych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium