Instrukcja dla Bramki Zigbee LAN Tuya Smart Life 0

Instrukcja dodawania bramki Zigbee 3.0 LAN do aplikacji Tuya Smart Life.

Przewodnik konfiguracji Bramki Zigbee 3.0 LAN za pomocą aplikacji Tuya Smart Life.

Bramka Zigbee, a konkretnie model tuya Zigbee 3.0 LAN, pełni kluczową rolę w kształtowaniu inteligentnego domu, służąc jako centralny punkt zbierania danych z różnych urządzeń domowych. Urządzenia te, komunikując się za pomocą bezprzewodowego protokołu Zigbee 3.0, przesyłają swoje dane do bramki, która następnie kieruje je do chmury.

Co więcej, bramka Tuya Zigbee 3.0 LAN, w przeciwieństwie do wielu innych modeli, łączy się z siecią za pomocą kabla LAN (standardowego kabla sieciowego), co zapewnia stabilniejsze i szybsze połączenie niż połączenie bezprzewodowe. To pozwala na niezawodne i efektywne zarządzanie wszystkimi urządzeniami domowymi.

Aby dodać bramkę Zigbee 3.0 LAN do aplikacji Tuya Smart Life, należy podążać za szczegółowymi instrukcjami dostarczonymi przez producenta. Proces ten zazwyczaj obejmuje podłączenie bramki do zasilania i sieci LAN, a następnie skonfigurowanie jej za pomocą aplikacji. W ten sposób można łatwo i szybko zintegrować bramkę z resztą inteligentnego domu i cieszyć się wszystkimi zaletami, jakie niesie ze sobą technologia Zigbee 3.0.

 

 

Instrukcja sparowania bramki Zigbee LAN z aplikacją Tuya.

 

1. Bramkę podłączamy do zasilania oraz do naszej sieci ethernet, z tą sama siecią łączymy telefon za pomocą wifi. Po włączeniu bramki czekamy chwilę do momentu w którym zaświecą się 2 zielone diody na obudowie urządzenia.  
Jeśli diody nie świecą lub świeci tylko jedna z nich bramkę należy przywrócić do ustawień fabrycznych wciskając przycisk reset na około 5s.

 

2. Uruchamiamy w telefonie aplikację Tuya i klikamy "plus" w prawym górnym rogu ekranu. Z listy urządzeń wybieramy: "Brama (Zigbee)".

 

 

 

3. Jeśli na obudowie urządzenia świecą 2 zielone diody, potwierdzamy i klikamy "Next"

 

 

 

 

4. Rozpocznie się wyszukiwanie bramki, po wykryciu klikamy "plus"

 

 

 

 

 

5.  Po chwili bramka zostanie dodana do aplikacji Tuya, na obudowie urządzenia będzie świecić tylko jedna zielona dioda.

 

 

 

 

Parowanie urządzeń Zigbee 3.0 z bramką Zigbee Tuya LAN

 

 

1. Urządzenia komunikujące się za pomocą Zigbee 3.0 dodajemy z poziomu bramki Zigbee, inaczej niż urządzenia Wifi.

 

Klikamy na ikonkę Bramki Zigbee, a następnie opcję: Dodaj urządzenie podrzędne. 

 

 

 

2. Aby dodać urządzenie komunikujące się za pomocą Zigbee 3.0 do naszej bramki należy to urządzenie wprowadzić w tryb parowania, sposobu należy szukać w instrukcji konkretnego urządzenia.

 

 

 

3. Po chwili urządzenie zostanie odnalezione i dodane do aplikacji.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium