Guardio sterowanie urządzeniami oraz zdalny pomiar temperatury GSM bez WiFi 0

Możliwości sterowania urządzeniami za pomocą SMS i monitoringu bez sieci Wifi.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy jest możliwe zdalne sterowanie urządzeniami domowymi bez dostępu do internetu? Odpowiedź brzmi: tak, dzięki sterownikowi Guardio. To urządzenie zostało wprowadzone do naszej oferty w odpowiedzi na liczne zapytania klientów, którzy poszukiwali takiego rozwiązania, szczególnie dla domków letniskowych czy działkowych, gdzie dostęp do sieci WiFi jest ograniczony lub niemożliwy.

Funkcje sterownika Guardio nie kończą się na prostym zdalnym sterowaniu. Urządzenie, które wymaga jedynie karty SIM i zasięgu sieci GSM do działania, umożliwia pomiar temperatury, sterowanie dwoma przekaźnikami i obsługę czujników ruchu. Po podłączeniu czujnika DS18B20, Guardio może działać jako samodzielny termostat, włączając grzejnik lub klimatyzację w zależności od konfiguracji. Guardio może również służyć do otwierania bramy lub drzwi garażowych - wystarczy wysłać mu wiadomość SMS z odpowiednim poleceniem.

Co więcej, sterownik Guardio GSM charakteryzuje się prostotą obsługi. Kontrola nad urządzeniem odbywa się za pomocą wiadomości SMS, co eliminuje konieczność instalowania jakiejkolwiek aplikacji na telefonie. Działa to nawet na telefonach bez systemu Android czy iOS, co czyni Guardio doskonałym rozwiązaniem dla osób, które preferują prostsze technologie.

Aby dowiedzieć się więcej o sterowniku Guardio i możliwości jego zakupu, kliknij TUTAJ. Z Guardio, sterowanie urządzeniami i monitoring bez sieci Wifi stają się proste i efektywne.

 

 

 

Guardio zdalny pomiar temperatury

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium