ESP32-SOLO-1 moduł Wi-Fi+BT+BLE

Dostępność:: >5
Wysyłka:: 24 - 48 godzin
Cena:: 23,60 zł 23.60
Cena netto: 19,19 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena:: 5
Producent: Espressif
Kod produktu: ESP32-SOLO-1

Opis

ESP32-SOLO-1 moduł umożliwiający komunikację bezprzewodową za pomocą Wi-Fi oraz Bluetooth, również BLE. ESP32-SOLO-1 znajdzie zastosowanie w aplikacjach, wymagających niskiego zużycia energii, dekodowania głosu, streamingu muzyki, dekodowania MP3 i wielu innych. 
Rdzeń modułu to ESP32-S0WD, układ z rodziny ESP32, posiadający tylko jeden rdzeń, mimo to zapewniający obsługę tych samych peryferii co dwu-rdzeniowe układy ESP32. Zubożenie układu o jeden rdzeń spowodowało spadek ceny oraz zużycia energii i zapewnienie znakomitego stosunku ceny do jakości układu.

W trybie uśpienia pobór prądu przez ESP32-SOLO-1 jest mniejszy niż 5 μA, co sprawia, że moduł nadaje się do zastosowań zasilanych bateryjnie. Moduł obsługuje transfer danych z prędkością 150 Mb.

Połączenie Wi-Fi oraz Bluetooth zapewnia łączność w różnych scenariuszach. Wi-Fi umożliwia łączność z Internetem na dużym obszarze, a klasyczny Bluetooth pozwala użytkownikom bezpiecznie łączyć ESP32-SOLO-1 z telefonami komórkowymi w celu wymiany danych na krótkich odległościach.

ESP32-SOLO-1 może działać jako beacon, wysyłając swój identyfikator przez Bluetooth Low Energy do przenośnych urządzeń elektronicznych w promieniu do 50 metrów. 

Moduł pracuje pod kontrolą systemu FreeRTOS z obsługą protokołu (LwIP) oraz TLS 1.2 ze sprzętową akceleracją. Obsługuje również możliwość aktualizacji online OTA z szyfrowaniem danych, umożliwiając aktualizowanie Twojego urządzenie zdalnie już po dostarczeniu do klienta.

Specyfikacja rdzenia ESP32-S0WD:

  • Układ SoC: ESP32 jedno-rdzeniowy Xtensa 32-bit LX6 o niskim poborze energii
  • Pamięć ROM 448 KB obsługująca bootowanie oraz funkcje rdzenia 
  • Pamięć SRAM 520 KB 
  • Obsługa pamięć FLASH QSPI do 4 × 16 MB
  • Napięcie zasilania: 2.3V to 3.6V
  • Interfejsy: SPI, I2S, I2C, SDIO, UART, IR, PWM
  • Wbudowany czujnik temperatury, obsługa przycisków dotykowych, ADC, DA
  • Komunikacja: Bluetooth (Classic & Low-Energy) oraz Wi-Fi b/g/n 

 

Specyfikacja modułu ESP32-SOLO-1:

 

 

Dodatkowe informacje:

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl